Nenechte si ujít pátý díl Špetky slovácka

před 8 roky, 8.12.2015

Pořad plný vaření tradičních receptů našich babiček vám dá ochutnat celé Slovácko. Nahlédněte s námi pod pokličku receptů…

Číst celý článek

ZABIJAČKA ANEB VÍKEND S CHUTÍ A VŮNÍ SLOVÁCKÉ KUCHYNĚ

před 8 roky, 26.11.2015

Ochutnejte 4.-6.12.2015 tradiční zabijačkové speciality na Bukovanském mlýně.

Číst celý článek

Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku II získala ocenění

před 8 roky, 20.10.2015

Region Slovácko spolu se Slováckým muzeem převzali na 17. ročníku mezinárodního televizního a rozhlasového festivalu Znojemský hrozen ocenění v soutěži „Kuchařská kniha roku“. Ocenění putuje poprvé v historii do Uherského Hradiště a na Slovácko vůbec a patří především všem, kteří se na vzniku této knihy jakkoli podíleli.

Číst celý článek

Špetka Slovácka bude novým zábavním i zábavným pořadem

před 8 roky, 9.10.2015

Vařím, vaříš, vaříme. A vařit brzy začneme i v Regionální televizi TVS. Ve spolupráci s Regionem Slovácko a Slováckým muzeem pro vás připravujeme pořad, jehož inspirací a předlohou se stala Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku.

Číst celý článek

Slovácký festival chutí a vůní nabídne místní speciality i nový pořad o vaření

před 8 roky, 21.9.2015

Báleše, patenty, koláčky, domácí klobásky i zabijačka a další slovácké speciality provoní v sobotu 3. října od 9.00 hodin Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti. Zpestřením letošního folklorního programu bude pilotní díl nového pořadu o vaření Špetka Slovácka.

Číst celý článek

Hlasujte v soutěži DestinaCZe 2015 pro Slovácko

před 8 roky, 8.9.2015

Líbí se vám u nás? Podpořte nás v soutěži na www.destinaCZe2015.cz a třeba vyhrajete víkendový pobyt pro 2 osoby, vouchery do restaurací, nebo naše Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku. Děkujeme za vaše hlasy.

Číst celý článek

Slovácko mezi finalisty prestižní soutěže EDEN

před 8 roky, 21.8.2015

Soutěž Evropské komise o excelentní turistickou destinaci EDEN vstupuje do svého finále. Ústředním tématem letošního ročníku soutěže je cestovní ruch a lokální gastronomie. Mezi finalisty letošního titulu EDEN je i Slovácko s projektem „Tož okoštujte Slovácko“.

Číst celý článek

Tož okoštujte Slovácko

před 8 roky, 7.7.2015

Pravidelně aktualizujeme přehled akcí, kde můžete ochutnat tradiční slováckou kuchyni. Nenechte si ujít degustace vín u vinaře či na palubě lodi, besedy u cimbálu, pečení chleba, festival česneku, dny medu a medoviny….

Číst celý článek

Konference Živý folklor

před 8 roky, 4.6.2015

Region Slovácko Uherské Hradiště ve spolupráci s Jihomoravskou komunitní nadací si Vás dovoluje pozvat na Konferenci ŽIVÝ FOLKLOR, která se uskuteční ve čtvrtek 25.6.2015 od 9.00 hod. do 15.00 hod. v hotelu Skanzen na Modré. .

Číst celý článek

Projekt Chutě a vůně slovácké kuchyně provoní místní restaurace

před 8 roky, 20.5.2015

Dalším krokem sdružení Region Slovácko, po vydání velmi úspěšné Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku II, je dostat tradiční slovácké pokrmy na stálé jídelní lístky místních restaurací.

Číst celý článek