3. místo na Gulášovém festivalu

před 4 roky, 14.4.2015

Kuchařský tým regionu Slovácko se zúčastnil I. ročníku Gulášového festivalu v Ostrožské Nové Vsi.

Číst celý článek

Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku II získala ocenění

před 4 roky, 14.4.2015

V úterý 10. února 2015 se ve Starém Městě v Kongresovém centru REC Group konal 6. ročník výroční konference cestovního ruchu Východní Moravy, na které převzal Region Slovácko oceněná za Kuchařku tradičních pokrmů na Slovácku II. jako "Významný počin v cestovním ruchu v roce 2014".

Číst celý článek

Křest Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku II

před 5 roky, 13.10.2014

Dělíme se o několik málo fotek ze křtu této dlouho očekávané kuchařky, sice s drobným zpozděním, ale pracovní povinnosti nám nedovolily současně ještě pořizvat fotografie. Kuchařku slavnostně pokřtil pan starosta Uherského Hradiště a současně předseda správní rady Regionu Slovácko Květoslav Tichavský, pan Ing. Ladislav Kryštof, radní Zlínského kraje, Renáta Polišenská, tajemnice Regionu Slovácko a současně jedna z hlavních redaktorek publikace a Lenka Durďáková. Křitili jsme v rámci Slováckého festivalu chutí a vůní v sobotu 4. 10. 2014 v Uherském Hradišti. Váš zájem o knihu předčil naše očekávání, moc děkujeme!

Číst celý článek

Balíme, rozesíláme

před 5 roky, 8.10.2014

Balíme, rozesíláme Vaše objednané knihy. Jsme malounko zahlceni objednávkami, ale pracujeme na plný výkon a během tohoto týdne odešleme všechny objednané knihy. Děkujeme všem za trpělivost, pracujeme na plné obrátky!

Číst celý článek

Gastrovečer 3. 10. 2014 v 19 hod v restauraci Hotelu Koníček

před 5 roky, 26.9.2014

Jako poděkování všem lidem, kteří podporují tradiční slováckou gastronomii, bude v pátek 3. 10. 2014 věnován večer v restauraci Hotelu Koníček. Předpremiérově zde bude představena Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku II a kdo ji má předplacenou, může si ji rovnou na místě vyzvednout. Podávat se bude čtyřchodové degustační menu připravené šéfkuchařem Milanem Píšťkem a večer zakončíme besedou u cimbálu s CM Mladí Burčáci. Místenky v ceně 199 Kč lze zakoupit na Městském informačním centru v Uherském Hradišti a v Restauraci Hotelu Koníček.

Číst celý článek

Slovácký festival chutí a vůní

před 5 roky, 23.9.2014

Navštivte Slovácký festival chutí a vůní, který se uskuteční v sobotu 4. října v Uherském Hradišti. Od 10.00 hodin můžete na Masarykově náměstí a ve Slováckém muzeu okoštovat přes tři desítky tradičních specialit, dobré víno, živý folklor a také v poledne pokřtít novou Kuchařku tradičních pokrmů na Slovácku II.

Číst celý článek

Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku I. díl opět v prodeji

před 5 roky, 16.9.2014

Rádi se s Vámi dělíme o další příjemnou zprávu - podařilo se nám získat finanční prostředky na dotisk 1. dílu, je již k zakoupení na www.tradicnivyrobek.cz, nebo po 4. 10. 2014 v síti informačních center na Slovácku. O prodejních místech budeme informovat.

Číst celý článek

Proč měníme modrou zase na červenou?

před 5 roky, 11.9.2014

Změnu má na svědomí výsledek diskutovaného tématu dotisku 1. dílu Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku II. Můžeme tedy směle oznámit, že se nám podařilo vše zvládnout a první díl bude! Co nevidět se objeví v našem e-shopu spolu s druhým dílem - tentokrát už ovšem ne v podobě vouheru, ale v podobě publikace, kterou budeme rozesílat za 3 týdny současně s druhým dílem.

Číst celý článek

Co mají společného dveře s Kuchařkou tradičních pokrmů na Slovácku II.?

před 5 roky, 3.9.2014

Za těmito dveřmi se schyluje k finále...

Číst celý článek

Po týdnu opět vkládáme další zprávu z aktuálního dění

před 5 roky, 20.8.2014

Dnes jsme zapojili úplně celý kolektiv a od včerejšího odpoledne opět vaříme, pečeme, zapékáme, smažíme... Vůně se line ze sedmi kuchyní po celém Hradišti a v blízkém i vzdálenějším okolí.

Číst celý článek