Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku II získala ocenění

vytvořeno: 14.4.2015, před 9 roky v rubrice Novinky V úterý 10. února 2015 se ve Starém Městě v Kongresovém centru REC Group konal 6. ročník výroční konference cestovního ruchu Východní Moravy, na které převzal Region Slovácko oceněná za Kuchařku tradičních pokrmů na Slovácku II. jako "Významný počin v cestovním ruchu v roce 2014".

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy na své výroční konferenci uděluje každoročně ocenění HIT sezony a ocenění za Významný počin v cestovním ruchu projektům, které výrazně přispěly k turistické atraktivnosti regionu. Významným počinem byl oceněn projekt Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku II s odůvodněním, že odborná komise považuje Slováckou kuchařku za „základ budoucích projektů v oblasti gastronomie a s touto oblastí spojených produktů cestovního ruchu na Slovácku“.

Cena byla udělena Regionu Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu společně se Slováckým muzeem v Uherském Hradišti a SŠPHZ v Uherském Hradišti.   Všichni spoluautoři se ale shodují, že cena patří všem, kteří se na vzniku publikace jakkoli podíleli – a to především jejím předplatitelům, kteří dali autorům svou důvěru zakoupením voucheru a umožnili tak této publikaci vznik. Děkujeme!